Cesta učiteľa

Stať sa učiteľom, stojí nejaké úsilie. Vydržať v ňom, si vyžaduje odvahu. Byť profesionálom chce vlastnú iniciatívu a vnútornú motiváciu.

Chcete sa inšpirovať? Radi sa zamýšľate nad tým, ako sa dá meniť výchova a vzdelávanie, vylepšovať zabehnuté a užívať si úspech? Ak áno, vitajte! Pohodlne sa usaďte a čítajte.

Čítanie – radosť a úspech pre každého

Milujem čítanie

Veľkú časť našej populácie dokáže čítanie doslova potrápiť. Niekoho v úplných začiatkoch a iného neskôr. Čítanie s porozumením, rozvoj kritického myslenia je beh na dlhé trate.
je to v hlave, myšlienky

Je to v hlave

Dnes, vďaka neurovede, oveľa viac rozumieme tomu, ako myšlienky ovplyvňujú naše emócie a telo. Je to v hlave. Pýtate sa, aké myšlienky?
Plavecký kurz

Plavecký kurz

Tento plavecký kurz pre úplných začiatočníkov bude trvať 1 týždeň.
Kvalita života

Kvalita života

Kvalita života priamo súvisí s využívaním moderných technológií, ktoré vznikli vďaka výskumu v rôznych oblastiach a taktiež technickému pokroku, ktorý naberá veľmi rýchlo na obrátkach.
Učenie nie je žiadna veda

Učenie nie je žiadna veda

Učenie nie je žiadna veda. Skutočne je to tak? Veď ak by to bola pravda, nebol by problém v septembri s obsadenosťou tejto profesie.
To najdôležitejšie môžeme ovplyvniť

To najdôležitejšie ovplyvniť môžeme

To najdôležitejšie ovplyvniť môžeme, aby učenie bolo radostnejšie a obohacujúcejšie. Dovoľme sebe aj žiakom zažiť úspech.